вівторок, 6 травня 2014 р.


Останнім часом почав стикатись з тим, що деякі мої друзі-мігранти користуються одним аккаунтом Скайпа, так би мовити, "на сім'ю"....

Це буває дуже незручно при спілкуванні, особливо чатом, оскільки неможливо вгадати, хто саме в даний час біля монітора... і уже було декілька досить смішних казусів... :D

На питання, "чому не зареєструєте кожному по окремому логіну і не запустите одночасно два (три) скайпа?" відповідають "а хіба так можна?"...

так от... МОЖНА!.... і навіть НУЖНА!.... :)

Багато користувачів, які хоч раз запускали Skype, були здивовані відсутністю можливості запустити два або навіть більше акаунтів Skype на одному комп'ютері,  як наприклад QIP. Пропонуємо вирішення цієї проблеми, яке дозволить запустити вам відразу кілька Skype на вашому комп'ютері. Данний спосіб працює тільки на новій версії Skype (від 4 і вище).

КРОК № 1. Заходимо в "Мій комп'ютер" (Windows Explorer), далі в папку Program Files, там знаходимо і відкриваємо папку Skype і в ній відкриваємо Phone - бачимо файл Skype.ехе .... або натискаємо "ПУСК", далі натискаємо "Виконати" і копіюємо у вікно (шлях може бути на вашому комп'ютері інший): C:\ ProgramFiles\Skype\Phone.... то вже кому як подобається.


КРОК № 2. Далі створюємо ярлик файлу Skype.ехе на "Робочий стіл".

КРОК № 3. Заходимо у властивості ярлика (правою кнопкою мишки) і додаємо "/secondary" (без лапок) у полі "Об'єкт" (Target) після "C:\ProgramFiles\Skype\Phone\Skype.exe", повинні побачити: "C:\ ProgramFiles\Skype\Phone\Skype.exe" / secondary. Зверніть увагу на пробіл, після Skype.exe "! КРОК № 4. Назвe ярлика можете змінити на будь-якe :) Нприклад: Skype2.

КРОК № 5. Спочатку запускаємо Skype, тобто створений при першій установці програми, а потім Skype2, і Skype3 за аналогією. Важливо, що зможете логінитися, запускаючи будь який ярлик! І вибирати логін входу або створювати новий для третього і т.д.  Тому не має значення, буде два чи три ярлика на "Робочому столі", якщо захочете запустити відразу три Скайпа.

 інструкцію взято тут

2 коментарі:

 1. все рівно у нас буде один на сім"ю!! :-)
  Це ж як звичайний міський телефон - ніхто ж не проводить три лінії на кожного члена родини. Або як чорнобілий телевізор - один і на все життя. Або як відік "Соня" - взагалі один на все село.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. ну не скажи.... )))))))
   один на сім'ю, це якщо дійсно використовуєш скайп не регулярно, а десь колись увечері з батьками поговорити....
   а у мене в списку контактів зо 2 сотні людей.... і в жінки так само....
   так що один на двох ніяк не получиться....
   для мене це швидше як мобільний телефон, а не міська лінія....

   у мене тепер навіть 3(!) скайпа.... третій для моєї 6 річної донечки... з подружками спілкується... :)

   Видалити