середа, 22 червня 2016 р.

(допис з групи "Комітет допомоги Україні. м. Монреаль" на facebook)


Це все, що вам потрібно знати про «єврофестиваль», де, звичайно був присутній москальський «пєтух» та «калашніков тур» (на фото). Москальня ніколи не зупиниться, навіть, на чемпіонаті Європи з футболу!
Дякуємо всім, хто відмовився від цього гівна та зберіг «своє лице», при цьому втративши кошти!
Можете подивитися коротенький звіт виступу України, що був на 1 годину. хто представляв «ніби-то Україну»? За неї співали молдавани, москальські казахи, румуни, але, слава богу, не наші з громади Українці – «до дивчиноньки, што тебе чекала», «ти мая матинко», «ти у мене єдіна», - як вони мучилися з вимовою співати Українською !!!!! а потім, так, як мало бути - «рядишком з тобой мнє тєпло», «кадрєль забить не можєм», «расцветьот всьо да болі радноє», «праславілі кадріль, кадріль забить нє можєм», «громадянська війна в Україні»- ще й в якихось гівняних костюмах, Українська народна пісня «я і сара кьова пара» і, звичайно, «пасібо анромноє». головна сепаратистка та танцюристка володіна, звичайно, була присутня. Одна гидота взагалі споганила пісню про рушник - «расцвєтьот всьо радноє да болі»


Ми також перевіряємо, хто це був з Оттави (якась анна камша з своїм колективом) та отримала приз за неймовірну дружбу між народами України та москалії – якщо, знаєте, хто це – підкажіть нам для розповсюдження.
Хто просто туди залетів з глядачів – після пояснення, здається, зрозуміли, куди вони потрапили. Та, звичайно не всі – є в нас «патріоти»-викладачі Української гімназії (@Alina Shevchenko), що відспівавши гімн України на випуску, відразу поцепили стрічку аквафреш та пішли підтримувати руцький мір. Ганьба. Потрібно знати таких серед своїх.
Йдемо далі - наші продавці. розберемо. Були присутні – мед та вишиванки.
Поклітар, що з медом, божився, що не в курсі і не хотів би такого, якщо б знав – побачимо далі та будемо слідкувати. Про надання свідчень проти цієї брехні – поки думає.
Цікавіше з вишиванками. Наші поважні люди в громаді, з новим патріотичним магазином на парк (фото реклама в брошурі цього шабашу) та рекламою в Українській касі – панство Грошки. Хоч і Павло розказував, що він ніби не в курсі –Це брехня, так як з ними спілкувалися на цю тему і повідомляли, що є до чого. Виходить Головне щось заробити, не зважаючи на те, що святкуємо день московитів. Можливо б, і якимось чином те можна було зрозуміти колись, та не в теперішній ситуації бігти до співпраці з агресором. В приклад можна поставити шановних людей, які, втративши до 500 дол, відмовилися від цього шабашу. Єдиний аргумент у спілкувані був, що Україна – це ж європейська країна, а це єврофестиваль. На зауваження, що на цьому дійстві роблять європейські казахстам, узбекистан, азербайджан – відповіді вже не було. То ж виправдання немає. Робимо висновки та ігноруємо цей бізнес. Нехай москалі купують там вишиванки.
Також була красуня Уляна, яка брала участь в міс Україна Монреаль, ну і тут вже демонструвала свій талант зі східними танцями на дні раіссі.

Джерело: https://www.facebook.com/groups/876646985696769/permalink/1304504652910998/0 коментарі:

Дописати коментар